Корзина
141 отзыв
Интернет-магазин "ЕЛЕКТРО"
+38 099 3372444
+380689990699
+380689990699
Киевстар
+380993372444
МТС
+380322444108
Стационарный
+380919555551
Укртелеком
+380631242444
Лайф
  • ЕЛЕКТРО
  • Новости
  • Компанія «Електро» виходить на європейські обрії з новим сайтом – E-BICI.IT

Компанія «Електро» виходить на європейські обрії з новим сайтом – E-BICI.IT

Українські велосипеди підірвали шквал овацій в італійській Вероні на грандіозній міжнародній виставці «CosmoBike Show»

07.03.20

Позаду тижні недоспаних ночей, море переживань та зусиль… Проте для нас це було грандіозно. Компанія «Електро» на відмінно презентувала свій новий бренд «E-bici.it», напрямлений в першу чергу на роботу європейського машстабу. "Ми у каталозі учасників"

Чому саме «CosmoBike Show»? 120 років поспіль ця виставка слугує спільною платформою для європейських виробників велотранспорту. Сьогодні це одна з наймасштабніших подій Європи.

З першого ж дня біля каси аншлаг. Люди годинами стоять у чергах, щоб придбати квиток на виставку. І це не дивно, адже у експозиційних залах є на що подивитися, а саме, на найновітніші велосипеди Європи і світу. Під одним дахом зібрали найрізноманітніші байки які, звичайно можна було не лише «пощупати» але й навіть спробувати на тест-драйв. Тисячі велосипедів на різний смак і потреби: від портативних мінібайків, до грузових і надпотужних електричних. Їх до речі, в Італії прийнято називати мотоциклами, адже за місцевими законами, на такий транспорт потрібний реєстраційний номер.

До слова, саме цього року організатори «CosmoBike Show» вирішили змінити тенденційну стратегію надання переваги відомим брендам. Адже експонувати ту ж продукцію з часом стає нецікаво. Тому попри популярні брендові байки гості виставки змогли ознайомитися з незвичними, революційно новітніми і навіть крафтовими велосипедами. І компанія «E-bici.it» отримала тут першість.

Грандіозні байки, рами яких виробляють у нашому рідному Тернополі, своїми надпотужними моторами іноді навіть лякали італійців. Проте найсміливіші велосипедисти, які наважилися на тест-драйв, отримали незабутню дозу адреналіну.

А потестити було на чому. Сеціальні трампліни, змонтовані для виставки, симулювали типові для італійського туризму гірські схили. На найновіших байках усі охочі змогли перевірити мобільність і маневреність омріяних велосипедів. Попри найсучасніші новинки велоіндустрії можна було ознайомитися з історичними прототипами велотранспорту. Стилістично одягнуті велосипедисти їздили по так званій «рожевій доріжці», демонструючи еволюційні пошуки першовідривачів. Проте велосипед є ще й атрибутом спорту. Разом з акторами велосипедний спосіб життя популяризували сучасні зірки велосипедного спорту, такі як: Марко Ауреліо Фонтана, Іван Бассо, Франческо Мосер, Морено Аргентін, Джузеппе Саронні, Джіанні Буньйо та Вікторіо Адорні. 

Родзинкою від стенду «Електро» став футскутер, розроблений нашим партнером Іваном Котурбачем. Здавалося б простий самокат з електромотором, проте новітній пристрій, який винахідник встиг запатентувати, викликав шквал інтересу серед гостей виставки. Попри те, що використання таких пристроїв (подібно до гіроскутерів) в Італії має свої обмеження, саме футскутер можна активно використовувати в двох напрямках: як туристичний для прогулянок, і як промисловий – для перевезення вантажів на заводах, аеропортах, великих експозиційних павільйонах тощо.

Для компанії «Електро» участь у виставці «CosmoBike Show» принесла грандіозний досвід. Ми отримали значний стимул для саморозвитку і можливості співпраці з міжнародними партнерами для іноземного покупця
Другие новости